IMG_8794

Laste SÜNNIPÄEVAPIDU Tuula Mõisa Rohtaias ja Tallis

Millal sa viimati käisid päris maal?
Tuula Mõisa Rohtaed ja Tall on justnimelt päris talupidamine koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Esindatud on mitmekülgne seltskond koduloomi ja -linde, keda saab nii näha kui katsuda perenaise Külli lahkel juhatusel.
        Vana väärikas maja võiks nii mõndagi pajatada, kui oleks vaid kuulajaid. Ja muinasjutuline taluhoov mahutab puude-põõsaste vahele nii mänguala kui kena platsikese peopidamiseks. Pisikeste laste lemmikpaik asub aga hoopis aia taga – seal on Meelteaed! See on pisikeste käte paradiis, kus saab avada lukke ja kõristada rattaid ja kui veel vesi ka voolab, siis muuks enam mahti ei pruugi jäädagi!
        Kui on soovi, saduldab peremees Tõnu hobuse ja taltsas ratsu on laste päralt! Saab teha ka hooajalisi talutöid pererahva juhendamisel ning meisterdamise töötuba on soovi korral samuti avatud. Kui oled koduse köögi austaja, siis võib saada perenaisega kaubale, et ta katab ka peolaua.
        Ja muidugi oleme ka meie kohal :) Miku-Manni Lasteteater pakub nii mängujuhti kui etendust – kõik on kokkuleppimise küsimus.
————————————————————————-
Põhipakett 2,5 tundi hinnaga 150€ sisaldab:
Peoplatsi
Loomadega tutvumist ja
pool tundi trallimist koos mängujuhiga
————————————————————————-
Lisatasu eest:
ratsutamine 25€/tund
lamba pügamine 25€
Lasteetendus teie valikul meie mängukavast 200€  (30 minutit)
Meisterdamine
————————————————————————-
Helista ja küsi lisa! tel. 5656 5999 Laura
< kõik etendused