miku-manni lasteteater

Kes otsib, see leiab

Tegu on meie uhiuue lastelavastusega, millega tahame äratada noortes vaatajates loovust ning mänguhimulisust.

Loe edasi >
lasteteater

Kõige parem

Lugu maailmarändurist, kes pärast pikka seiklust saab aru....

Loe edasi >
kuningatütar

Muinasjutt päeval magavast kuningatütrest

See on meie kõige muinasjutulikum lastelavastus.
See räägib loo kuningatütrest, kes päevasel ajal magab ja öösiti lossis üksinda üleval on.

Loe edasi >
img_0237

“Lamba samba”

Ega lammas ei pea sugugi olema rumal nagu lammas. Ja iga jänes ei pea olema argpüks. Ka kaktus on lill, mis võib minna õitsema - vaja on ainult hoolida!

Loe edasi >
lasteteater

Mängult ja päriselt

"Mängult ja päriselt" on õpetlik lugu eidest-taadist, kes ühtelugu ei saa kenasti läbi, aga tihtilugu see neil õnnestub. Üksi mängureegleid tehes ei pruugi teistega koos mängimine õnnestuda.

Loe edasi >
Lasteteater

Kulda väärt

Mereröövel Mats Mühkam arvab, et kui tema varandusekirst on kulda ja ehteid täis, siis on ta maailma kõige õnnelikum inimene. Peagi aga selgub, et aarded ei tee tegelikult kedagi õnnelikuks, vaid hoopis sõbrad on need, kellega koos soovib Matu oma seikluslikku elu jagada. Lasteetenduses on muusikat ja mänge, milles lapsedki saavad natuke meiega kaasa teha.

Loe edasi >
lasteteater

Kuidas valevorst õpetust sai

Meie lasteetenduse metsaloos on valevorstiks - nagu ikka - punanahk Rebane ja tüssama hakkab ta ikka hallivatimeest Hunti. Lisaks mängivad Konn, Harakas, Jänes, tädi Laura ja onu Aldo. Valevorstile õpetust andes saavad ka lapsed meid aidata, kõlavad meie endi laululood. Kestvus ikka 35 minutit.

Loe edasi >
lasteteater

Pätuke

See lasteetendus räägib lemmiklooma pidamisest.
Pätuke on tõesti hirmus armas, kuid ka paras mürakas koerapoiss. Ja võite isegi ette kujutada, mis kõik võib juhtuda, kui see karvane sõbrake jätta õpetamata!

Loe edasi >
miku-manni lasteteater

Imeilus

See on lugu imeilusast Kuningannast ja sellest, et kõiki ilusaid ja vahvaid asju ei pea me ju alati endale saama. Ja et eks raha tuleb ikka mõistlikult kasutada. Tegelasteks on peale Kuninganna veel: Hulkur, Kass, Papagoi ja Lehm.
Lapsed saavad koos Kuninganna ja Lehmaga kaasa mängida ning meie lasteteatri etenduse kestvus on 35 minutit. Nagu ikka meie lasteetendustes on olnud, kõlavad sellelgi korral armsad lastepärased laulud meie endi sulest ja keelest.

Loe edasi >
Lasteteater

Salasoov

On igal lapsel salasoov,
mis täituda võib ühel ööl,
kui oled abivalmis-hea,
siis soov sul täitub pea!

Nii laulab Nõiatüdruk, kui on aru saanud, et heaga jõuab palju kaugemale kui kurjusega. Selles lasteetenduses saavad lapsed kaasa lüüa elevandi tsirkuses ja koos nõiakesega iseendale kalli-pai teha.

Loe edasi >